تاثیر عناصر بر گیاهان مختلف و اصلاح و مهندسی ژنتیک گیاهان

مطالب دیگر:
جوشکاری، انواع روشها و انواع اتصالات آن، پوشش‌های الکترود، مشخصات قوس الکتریکی وارزیابی و عیوببریزینگ فولادهای زنگ نزن و انواع آن و بررسی انواع روشها و اصول بریزینگبررسی گیاه جوجوبا، گیاهشناسی، ترکیبات، کاربرد، پرورش و آفات و بیماری های آنجو سازماني در مؤسسات آموزش عالي دولتي و غيرانتفاعي مشهد و رابطه آن با میزان تمايل کارکنان بهاولویت بندی و تعیین مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوینبررسی جوشکاری زیرپودری (SAW) و مزایا و نکات فنی و تکنولوژیکی آنجهش، انواع و علل وقوع آن و نگاهی به جهش های ژنیجهاني شدن و بررسی فرهنگ سياسي نخبگان ايران از انقلاب اسلامي تا سال 1368مزایا و اهميت جنگلهاي جهان و بررسی نقش آنها در جلوگیری از حوادث طبیعیجنگ عراق و ایران و بررسی علل و حامیان و وقایع آنبررسی مولوی، زندگینامه، آثار و جایگاه او در جهانجلوه های هنرسنتی در زندگی مدرن و بررسی مشکلات و موانع استفاده از هنر سنتی و عوامل جایگزینی هنجنگ جهانی دوم، دلایل آغاز و نیروهای درگیر در آنجبران خلیل جبران، زندگینامه، نویسندگی و بررسی آثار اوشبكه‌هاي نسل آينده، فوايد NGN و بررسی جايگاه فيبر و ادوات نوري در شبكه هاي مخابراتي نسل آيندهكشور لهستان، جغرافيا، ملاحظات سیاسی، اقتصادی و ساختار آموزشی آنکنترل کیفیت، تاریخچه آن و نمودارهای کنترل و بررسی شرکت ساپیا، تشکیلات سازمانی و مونتاژ آنبررسی مبانی مهندسی اینترنت و فناوری اطلاعاتبررسی سیستم عامل، وظایف و فایلهای اصلی و ... آن (جزوه درس سيستم عامل 2)بررسی مفاهیم مبانی مهندسی برقبررسی فیزیولوژی غدد درون ریزبررسی فیزیولوژی تنفس (تهویه، ظرفیت و گردش ریه، انتقال اکسیژن و ...)بررسی جزیره کیش، ملاحظات جغرافیایی، تاریخی ، فرهنگی و گردشگری و تفریحی آنبررسی علم جبر در ریاضیات و مباحث آنبررسي بيماريهاي دستگاه گوارش (مري و ...)، علائم و درمان آنها
مهندسی ژنتیک گیاهان,گیاهان|دانلود فایل کامل در قالب فایل word و متشکل از 41 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. بخشی از محتوای فایل دانلودی :: فهرست مطالب عنوان صفحه انگور 1 كوجه فرنگي 2 يونجه 4 ذرت 6 چغندرقند 7 مركبات 9 گلهاي زينتي 10 اصلاح نب|31023793|hpw
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان تاثیر عناصر بر گیاهان مختلف و اصلاح و مهندسی ژنتیک گیاهان آماده دریافت می باشد.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 41 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
فهرست مطالب

عنوان صفحه

انگور 1
كوجه فرنگي 2
يونجه 4
ذرت 6
چغندرقند 7
مركبات 9
گلهاي زينتي 10
اصلاح نباتات : 14
مهندسي ژنتيك گياهي: 22
BANANA 23


انگور
انگور با انواع خاکها خود را تطبیق داده و عناصر غذایی مورد نیاز آن نسبت به سایر محصولات باغبانی کمتر است اما کمبود هر کدام از آنها حتی به مقدار کم نیز تاثیر زیادی بر کیفیت و کمیت محصول خواهد داشت .

تاثیر عناصر مختلف بر انگور و علایم کمبود آنها:

زت(N): باعث افزایش رشد شده و علائم کمبود آن تا زمانی که خیلی شدید نباشد به آسانی قابل تشخیص نیست . ولی در کمبودهای شدید برگها کم رنگ و مایل به زرد شده ورشد شاخه ها کاهش می یابد .

فسفر(P): در تبدیل قند به نشاسته نقش داشته ولی کمبود آن در تاکستانها شایع نیست .علائم کمبود بستگی به واریته آن دارد(شکل1و4).پتاسیم(K): باعث بهبود کیفیت انگور شده از نرم شدگی و لهیدگی و ریزش پیش از موعد حبه ها جلوگیری نموده و مانع رسیدگی ناهماهنگ آنها می گردد .علائم کمبود آن در قسمت میانی ساقه ها دیده می شود . حاشیه برگها کلروز شده حبه ها ریز می ماند و قسمت پایین خوشه متلاشی و خشک می گردد و حبه ها کشمش مانند می شوند .(شکل2)