بررسی انگور و خواص ان(بویژه دانه)

مطالب دیگر:
🔗نقشه زمین شناسی شهرستان گچساران🔗نقشه زمین شناسی شهرستان کهگیلویه🔗پروژه های دانشجویی کار بر روی تصویر با سی شارپ🔗آموزش ایتبس 2013 مطابق با آیین نامه های جدید🔗سورس جامعه مجازی دانشجویی با امکانات عالی و کد کامل در asp.net با زبان سی شارپ🔗نقشه زمین شناسی شهرستان اهواز🔗نقشه زمین شناسی شهرستان اندیمشک🔗نقشه زمین شناسی شهرستان باغملک🔗نقشه زمین شناسی شهرستان بهبهان🔗نقشه زمین شناسی شهرستان دزفول🔗نقشه زمین شناسی شهرستان هندیجان🔗نقشه زمین شناسی شهرستان ایذه🔗نقشه زمین شناسی شهرستان لالی🔗نقشه زمین شناسی شهرستان مسجد سلیمان🔗نقشه زمین شناسی شهرستان امیدیه🔗نقشه زمین شناسی شهرستان رامهرمز🔗پیچ گوشتی طراحی شده در سالیدورک و کتیا🔗مقایسه تأثیر الگوی مبتنی بر روش مشارکتی و الگوی مبتنی بر روش یادگیری انفرادی+ پرسشنامه 177صفحه ای🔗مجموعه کامل و گام به گام آموزش تصویری ArcGIS (مقدماتی تا پیشرفته)🔗آموزش تصویری اسکیس با نرم افزار اتوکد🔗نقشه اتوکد جزیره کیش🔗نقشه های اجرایی سوله با اتصالات پیچ و مهره ای🔗نقشه زمین شناسی شهرستان شوش🔗نقشه زمین شناسی شهرستان شوشتر🔗پریز برق طراحی شده در سالیدورک و کتیا
انگور,دانه|دانلود فایل کامل در قالب فایل word و متشکل از 5 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. بخشی از محتوای فایل دانلودی :: انگور انسان در طول هزاران سال از انگور استفاده كرده است. قدمت مصرف انگور به عصر برنز بر مي گردد. شاعر |31023796|hpw
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان بررسی انگور و خواص ان(بویژه دانه) آماده دریافت می باشد.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 5 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
انگور
انسان در طول هزاران سال از انگور استفاده كرده است. قدمت مصرف انگور به عصر برنز بر مي گردد. شاعر يوناني به نام هومر كه حدود 700 سال قبل از ميلاد مسيح ميزيسته است از شراب تهيه شده از انگور سخن گفته است. از اين ميوه در انجيل هم نام برده شده است و گورها و آثار باستاني مصري علايمي از انگور را روي خود دارند.
انسان از انگور استفاده هاي ديگري غير از خوردن يا تبديل آن به شراب و آب انگور كرده است. كارشناسان طب سنتي اروپا صدها سال پيش پمادي را از شيرة موجود در ساقه انگور براي درمان بيماريهاي پوست و چشم تهيه كردند.
برگهاي اين گياه خاصيت قابض و انعقادي دارند، بدين معنا كه از آنها براي انعقاد خون، درمان التهاب و درد نظير درد بواسير استفاده شده است. انگور كال (نرسيده) در درمان انواع گلودرد ها و انگور خشك يا كشمش در درمان بيماريهاي تحليل برنده، يبوست و تشنگي مؤثر بوده است. اما انگورهاي گرد رسيده و شيرين داراي تمامي خواص است و در درمان سرطان. وبا، آبله، تهوع، عفونتهاي چشم و بيماريهاي پوست، كليه و كبد مورد استفاده قرار گرفته است.