بررسی خواص طالبی و افات طالبی

مطالب دیگر:
📂پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها)📂پاورپوینت آموزش MSP📂پاورپوینت هویت در معماری📂پاورپوینت ماشین آلات عمرانی📂پاورپوینت عناصر چهارگانه طبیعت (آب، خاک، هوا، آتش) در معماری📂پاورپوینت بادگیر📂پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب📂جزوه نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی ریاضی سوم انسانی📂پاورپوینت دانشکده هنر و معماری📂پاورپوینت معماری خانه حاج رسول بقال📂پاورپوینت فلسفه در معماری📂جزوه نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی فیزیک پیش دانشگاهی (رشته های تجربی و ریاضی)📂پاورپوینت خلاصه کتاب قواعد عربی1 دكتر سيدمحمد حسيني📂پاورپوینت گلستان سعدی📂پاورپوینت خلاصه کتاب گزيده قصايد خاقاني دكتر منصور ثروت📂پاورپوینت خلاصه کتاب معاني و بيان 1 دكتر سيروس شميسا📂پاورپوینت مثنوی 1 درس اصلي نظم 4 بخش 1📂پاورپوینت خلاصه کتاب مثنوی 2 درس اصلي نظم 4 بخش 2📂جزوه کامل فیزیک دهم رشته ریاضی📂پاورپوینت خلاصه کتاب کشف الاسرار (نثر 2 بخش2) دکتر رضا انزابی نژاد📂پاورپوینت خلاصه کتاب مسعود سعد سلمان (نظم3) بخش دوم (رشته ادبیات فارسی) دکتر توفیق سبحانی📂پاورپوینت خلاصه کتاب حافظ 2 فاطمه کوپا📂جزوه کامل فیزیک دهم رشته تجربی📂جزوه کامل فیزیک دوم دبیرستان (ریاضی- تجربی)📂پاورپوینت سیستم قالب های بتنی پیوسته (روش قالب تونلی)
خواص طالبی ,افات طالبی|دانلود فایل کامل در قالب فایل word و متشکل از 13 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. بخشی از محتوای فایل دانلودی :: طالبی یكی از پرطرفدارترین میوه های فصل تابستان حتی در آن سوی دنیاست و به خاطر عطر و طعم دلپذیرش بسیار|31023800|hpw
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان بررسی خواص طالبی و افات طالبی آماده دریافت می باشد.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 13 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
طالبی یكی از پرطرفدارترین میوه های فصل تابستان حتی در آن سوی دنیاست و به خاطر عطر و طعم دلپذیرش بسیار محبوب است. نام انگلیسی آنCantaloupe است كه از نام یك دهكده در ایتالیا به نامCantalup گرفته شده كه در این محل طالبی برای اول بار در سال 1700 میلادی كاشت شده است. طالبی متعلق به خانواده خیار و كدو است. گرمك و طالبی، شبیه خربزه هستند و از جهت غذا و پزشكی شباهت زیادی به خربزه دارند با این تفاوت كه پیش از خربزه می رسند و لطیف تر هستند و هضم آنها آسان تر است. طالبی و گرمك از میوه های پرآب فصل تابستان است. طالبی شیرین و خوشبوتر از گرمك است. قسمت های مورد استفاده طالبی و گرمك عبارتند از:میوه و تخم میوه.
فواید تغذیه ای طالبی
طالبی یكی از بهترین منابع ویتامینA است و مملو از بتا كاروتن است كه در بدن تبدیل به ویتامینA می شود. در یك فنجان آب طالبی فقط 56 كالری انرژی وجود دارد ولی 129% نیاز روزانه ما به ویتامینA را تامین می كند كه تاثیر آن در بهبود بینایی و پوست بدن بر همه واضح است.